154789618 5318023771556073 7296665870763312038 o

Wyjątkowa radość i niezapomniane emocje towarzyszyły zawodnikom podczas Turnieju KA 4 resPect CUP, który został rozegwany 21 lutego na hali w Pępowie. Gościem specjalnym tego wydarzenia był Prezes WZPN Paweł Wojtala, który nie krył podziwu dla poziomu piłkarskiego jak i organizacyjnego. Turniej prowadził znany wszystkim z największych imprez sportowych DJ UCHO (prowadzący Puchar Świata w Skokach Narciarskich w Zakopanem).

Klasyfikacja generalna:
LIGA MISTRZÓW
1. WKS ŚLĄSK WROCŁAW
2. WARTA POZNAŃ
3. KS ZAKOPANE
4. PIAST ŻMIGRÓD

LIGA EUROPY
1. MIEDŹ LEGNICA
2. KA 4 RESPECT I
3. KA 4 RESPECT II
4. MIESZKO GNIEZNO

Wyniki turnieju